KOBIETA PIĘKNA BO ZDROWA

WSZYSTKO, CO WAŻNE DLA ZDROWIA KOBIETY

Kobieta pragnie być piękna, a zdrowie w dużej mierze to umożliwia. Jednak kobieta w dzisiejszym świecie narażona jest na rozwój licznych schorzeń. Dlatego potrzebna jest jej odpowiednia fachowa wiedza na temat tego, jak zadbać o siebie. Z najnowszych badań wynika wyraźnie, że jeśli rodzimy się zdrowe, możemy zdrowie zachować i to na całe życie. W ostatnich latach naukowcy przemierzyli świat w poszukiwaniu tajemnic długiego i zdrowego życia i je odnaleźli. Tysiące badań zostało przeprowadzonych, a wyniki tych badań zostały opublikowane i wszystko, co teraz trzeba zrobić to je sobie uświadomić a następnie wprowadzić je w życie. Właśnie to daje to szkolenie i dlatego jest ono niezbędne dla każdej współczesnej kobiety.

Szkolenie 2-dniowe.

JESZ WIĘCEJ, A NA WADZE MNIEJ

SKUTECZNIE, BEZPIECZNIE BEZ EFEKTU JO-JO

Obecnie w krajach rozwiniętych nadwaga i otyłość dotyczy ponad połowy społeczeństwa. Istota nadwagi czy otyłości polega przede wszystkim na znacznym skróceniu długości życia. Osoby z otyłością mają 3 razy większe ryzyko rozwoju choroby serca, 4 razy większe ryzyko rozwoju nadciśnienia i 5 razy większe predyspozycje do rozwoju cukrzycy. Dodatkowe kilogramy wpływają również na samoocenę. W dzisiejszym świecie, w którym dużą wagę przywiązuje się do wyglądu, otyłość może stanowić duże psychiczne obciążenie. Wiele reklamowanych metod odchudzania okazało się nieskutecznych, a co gorsza niebezpiecznych dla zdrowia. Na szkoleniu poznasz metodę, która jest zarówno bezpieczna, bo klinicznie sprawdzona, ale także skuteczna, bo dająca długoterminowe rezultaty bez efektu jo-jo. Właśnie takiej metody potrzebujesz!

Szkolenie 1-dniowe.

kobieta z wagą w ręce
Przewiń do góry
Zasób 17

Nasza strona korzysta z plików cookie, kontynuując korzystanie z niej zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji tutaj.